FR NL

Contactgegevens

Department Head Customer Service
Heidi Castro

  011 450 710
  heidi.castro@henryschein.be

 
 

 

Customer Service
  011 450 710
  011 423 516
  order.vet@henryschein.be

   
                 Silke                 Karine
   
   
                   Inge                   Christa 
 

 

Afdeling materiaal

Valentijn Engelen
  011 450 717
  011 423 516
  instrumentarium.vet@henryschein.be


 
 

 

Commercial Manager

Frederik De Vos

  011 423 516
  frederik.devos@henryschein.be


 
 

 

Sales Manager Vlaanderen
& Retail Manager Exclusives
Wolf Demuynck
  0473 780 681
  wolf.demuynck@henryschein.be

 
 


Accountmanagers
Teun Cuypers
Oost- en West-Vlaanderen
  0477 884 061
  teun.cuypers@henryschein.be
 
 

Isy Vandenbempt

Antwerpen-Oost en Limburg

 
0478 346 021
  isy.vandenbempt@henryschein.be


           
 

Aline Bindels
Antwerpen-West en Vlaams-Brabant
  0475 949 518
  aline.bindels@henryschein.be


 
   


Managing Director

Dr. Georges Hales
  011 457 898



Finance & Administration
Johan Claes
  011 450 715



NetOrder Helpdesk

Olivier Goffin

  0475 239 067
  olivier.goffin@henryschein.be

 

Netorder Toegang tot NetOrder online
gebruiker Login
paswoord
paswoord vergeten?
Ik wens toegang tot NetOrder Vraag aan
Sluiten

Opgelet!

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfgedrag te verbeteren.
Bepaalde functionaliteiten zijn afhankelijk van deze cookies.

Indien u meer informatie wilt over onze cookie policy kan dat door deze pagina te raadplegen.